Apple iPad 10.9″ (2022), 64 GB, WiFi + LTE, yellow – Tablet
2 products sold in last 16 hours
Selling fast! Over 13 people have in their cart
23 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Tablet
| Specification | Value |
|---|---|
| included in set | adapter, cable |
General parameters
| Specification | Value |
|---|---|
| manufacturer | Apple |
| colour | yellow |
Data exchange
| Specification | Value |
|---|---|
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| WiFi | Yes |
Processor
| Specification | Value |
|---|---|
| processor type | Hexa-Core |
| chipset | Apple A14 Bionic Apple A14 Bionic |
| speed | 2×3.0 GHz + 4×1.8 GHz |
Graphics
| Specification | Value |
|---|---|
| GPU | Apple GPU |
Memory / storage
| Specification | Value |
|---|---|
| internal memory | 64 GB |
Screen
| Specification | Value |
|---|---|
| display technology Screen backlight technologies. | Liquid Retina IPS |
| screen size | 10.9 “ |
| panel resolution Resolution is a term that indicates how closely the pixels are placed on the screen. | 2360×1640 |
Memory card reader
| Specification | Value |
|---|---|
| memory card slot | No |
Functions
| Specification | Value |
|---|---|
| GPS | GLONASS, GPS |
| FM radio | No |
| NFC | No |
| fingerprint reader | Yes |
| iris scanner | No |
| face recognition | No |
| stereo sound | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| SIM1 | Nano |
| SIM2 | E-SIM |
Interfaces
| Specification | Value |
|---|---|
| connection | USB-C |
Battery
| Specification | Value |
|---|---|
| battery technology | Li-Po Li-Po |
Software
| Specification | Value |
|---|---|
| operation system version | iPadOS 16 |
Main camera
| Specification | Value |
|---|---|
| number of rear cameras | 1 |
| 1. camera | 12 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| functions | panorama, Burst mode, Slo-mo, Time-lapse, HDR |
| video | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
Front-facing camera
| Specification | Value |
|---|---|
| number of front cameras | 1 |
| 1. camera | 12 MP, f/2.4, 122Ė (ultrawide) |
| functions | Smart HDR, HDR |
| video | 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS |
Dimensions
| Specification | Value |
|---|---|
| weight | 481 g |
| height | 24.86 cm |
| width | 17.95 cm |
| depth | 0.7 cm |
| Brand | Philips |
|---|








LG LQ6380, 32", FHD, LED LCD, feet stand, white - TV Item - 32LQ63806LC.AEU 
Reviews
There are no reviews yet.