Xiaomi Mi LCD, white – Drawing Tablet Item – BHR4245GL
4 products sold in last 3 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
28 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Dimensions
| Specification | Value |
|---|---|
| height | 31.8 cm |
| width | 22.5 cm |
| depth | 0.7 cm |
General parameters
| Specification | Value |
|---|---|
| special characteristics | 13” LCD screen |
| kit contains | Stylus |
| manufacturer | Xiaomi |
| colour | white |
| Brand | Philips |
|---|








Samsung The Frame (2024) LS03D, 55'', 4K UHD, QLED, black - TV
Hisense E7NQ PRO, 85'', 4K UHD, QLED, black - TV
Samsung T5300, 32'', Full HD, LED LCD, feet stand, black - TV Item - UE32T5372CDXXH
Sony X75WL, 55'', Ultra HD, LED LCD, black - TV Item - KD55X75WLPAEP
Sony Bravia 3 S39, 43'', 4K UHD, LED LCD, black - TV
Hisense U7NQ, 65'', 4K UHD, Mini LED, black - TV
LG NANO82, 43", 4K UHD, LED LCD, NanoCell, black - TV 
Reviews
There are no reviews yet.