JBL Tune 500, blue – On-ear Headphones
2 products sold in last 15 hours
Selling fast! Over 2 people have in their cart
26 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Headphones features
| Specification | Value |
|---|---|
| frequency response | 20 – 20000 Hz |
| Wireless headphones | No |
| Headset | Yes |
| Noise canceling headphones | No |
Functions
| Specification | Value |
|---|---|
| foldable design | Yes |
Connection
| Specification | Value |
|---|---|
| connector type | 3,5 mm |
| cord length | 1.2 m |
General parameters
| Specification | Value |
|---|---|
| manufacturer | JBL |
| type | On-ear Supra-aural headphones |
| colour | blue |
Dimensions
| Specification | Value |
|---|---|
| weight | 148 g |
| Brand | Philips |
|---|








Sony X75WL, 55'', Ultra HD, LED LCD, black - TV Item - KD55X75WLPAEP
Sony X90L, 65'', 4K UHD, LED LCD, dark silver - TV Item - XR65X90LAEP
Sony A95L, 65'', Ultra HD, OLED, black - TV Item - XR65A95LAEP
Philips PFS6900, 32'', LED, Full HD, black - TV 
Reviews
There are no reviews yet.